Dziś w szkole odbył się egzamin na kartę rowerową. Do egzaminu przystąpiło 4 uczniów z klasy lekko: Igor, Krzysztof, Oliwier i Natalia. Wszyscy uczniowie wykazali się dobrą znajomością zasad ruchu drogowego i opanowali technikę kierowania rowerem. Gratulujemy nowym uczestnikom ruchu drogowego, którzy zdali egzamin i wkrótce otrzymają swoje pierwsze „prawa jazdy”.

Może być zdjęciem przedstawiającym 6 osób, ludzie stoją i w budynku

Tegoroczne spotkanie, z cyklu "Kto czyta, nie błądzi", poświęcone było książkom w nowoczesnej formie, czyli audiobookom.
Podopieczni wysłuchali baśni "Gdzie mieszka szczęście". I właśnie szczęście stało się motywem przewodnim części warsztatowej spotkania.
Uczniowie tworzyli "tunel dobrych życzeń", "żywe rzeźby" ukazujące szczęście i rozwiązywali zagadki dotyczące symboli szczęścia. Przekonali się, że w pojedynkę trudno jest szczęście znaleźć, a na koniec każdy wykonał przypinkę z czterolistną koniczynką - na szczęście 😁🍀🐞
Może być zdjęciem przedstawiającym 13 osób, ludzie stoją i w budynku
1 maja, w Domu Kultury w Makowie Podhalańskim,odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom Gminnego Konkursu Plastycznego "Moja mama jest wspaniała". Uczniowie naszej placówki także wykonali prace konkursowe,a Magdalena Witek oraz Aleksandra Woźniak zajęły kolejno: pierwsze i drugie miejsce. Gratulujemy!
Poniżej nagrodzone i wykonane przez pozostałych uczniów prace ( Kamila Możdżenia, Olę Stopę i Mateusza Steca) oraz relacja z rozdania nagród 😊
Może być ilustracją
 
Adres:
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
 34-220 Maków Podhalański ul. Moniuszki 1
sosw@soswmakow.pl
tel/fax. 033 877 15 27
tel. 033 877 21 30
Napisz do nas