Przekaż 1% podatku na SOSW

 

                                                                                                                 

 

.

Środa w naszej szkole przebiegała również pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. W atmosferze zabawy i śmiechu każdy usłyszał kim będzie w przyszłości, czym się będzie zajmował i co go niedługo czeka. Spotkanie andrzejkowe z wróżbami wszyscy traktowali z przymrużeniem oka, bo to przecież wyłącznie zabawa oparta na dawnych zwyczajach.

Dziś w naszej szkole odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu „Mam Talent”. Za organizację odpowiedzialna była jak zwykle Pani Bożenka. Uczniowie prezentowali w nim swoje talenty, głównie wokalne, ale było też recytowanie wiersza czy występ mimów i gra na akordeonie. Wspaniała publiczność dopingowała i wspierała ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym samym ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę. 

 

Nie ma to jak zacząć nowy tydzień na wesoło. Gościliśmy dzisiaj cyrk ,,Szok”. Panie zaprezentowały wiele ciekawych i śmiesznych sztuczek, w których występowały również zwierzaczki. Było bardzo sympatycznie.

 

11 listopada to niezwykle ważna data w historii Polski. W ramach obchodów Święta Niepodległości, uczciliśmy ten dzień w sposób szczególny. Poprzez " Opowieść o bohaterach" - teatr cieni w wykonaniu uczniów naszej szkoły, a także przemarsz pod Pomnik " Nieznanemu żołnierzowi i ofiarom wojny" na Makowski Rynek.

Adres:
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
 34-220 Maków Podhalański ul. Moniuszki 1
sosw@soswmakow.pl
tel/fax. 033 877 15 27
tel. 033 877 21 30
Napisz do nas