Szanowni Rodzice i Opiekunowie naszych wychowanków.

W związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terenie naszego kraju i nowym rozporządzeniem Ministerstwa Edukacji Narodowej z 20 marca 2020 r. od najbliższej środy 25 marca 2020r. będziemy realizować nauczanie na odległość.

Zdajemy sobie sprawę z trudności jakie niesie ze sobą taka organizacja pracy dla nas i dla Państwa natomiast mamy nadzieję, że wspólnie wypracujemy optymalne rozwiązania dla naszych dzieci. Dołożymy wszelkich starań, żeby wzajemnie się wspierać, szukać najlepszych rozwiązań. Zadbamy o to, by nasi uczniowie czuli, że chcemy im pomóc jednocześnie nie obarczając Was dodatkowymi zadaniami w tym i tak trudnym czasie. Sprawą dla nas najważniejszą jest kwestia poczucia bezpieczeństwa naszych podopiecznych w nowej, nie do końca zrozumiałej dla nich sytuacji. Dlatego nasi psychologowie i wychowawcy są przygotowani by służyć Wam pomocą w tym obszarze. Panie psycholog i pedagog pełnić będą dyżury.  W kwestii realizacji zajęć lekcyjnych wychowawcy koordynować będą rozsyłanie zadań, jak w tygodniu ubiegłym. Proszę także o śledzenie na bieżąco strony internetowej i profilu Facebook naszego Ośrodka, gdzie będą ukazywać się nowe informacje. Nasi nauczyciele zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania, poprzez kontakty zwyczajowo ustalone i przyjęte.

Życzę wszystkim wytrwałości, abyśmy przez ten wyjątkowy i trudny czas przeszli jak najszybciej w pełnym zdrowiu i wewnętrznym spokoju.

 

                                                           Z wyrazami szacunku

                                                           Grażyna Borzestowska dyrektor SOSW 

Adres:
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy
 34-220 Maków Podhalański ul. Moniuszki 1
sosw@soswmakow.pl
tel/fax. 033 877 15 27
tel. 033 877 21 30
Napisz do nas